05.09.2022 | 02:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Ve středu začíná PotatoEurope

Více než 250 vystavovatelů z 15 zemí z oblasti šlechtění, hnojení, ochrany rostlin, zemědělské techniky a zpracování se přihlásilo na akci PotatoEurope. Proběhne tento týden 7. a 8. září na statku Rittergut Bockerode v Dolním Sasku. Pořádající odrganizace DLG o tom informovala v tiskové zprávě.

Návštěvníci se mohou těšit na ukázky strojů, které budou zasahovat od přípravy půdy přes výsadbu a ošetřování – ať už mechanické, nebo nejnovější technologie ochrany rostlin – až po sklizeň, přepravu, zpracování a skladování. V akci bude k vidění přibližně 40 strojů.
Speciál Zpracování a marketing na farmě je věnován skladování, čištění, balení, dalšímu zpracování a marketingu pro přímé prodejce. Budou představeny inovativní nápady pro marketing vlastních hlíz, včetně vývoje vlastní značky a odpovídající reklamy.
Speciál Chytré pěstování brambor seznámí návštěvníky s digitálními a autonomními řešeními, která mohou v příštích letech očekávat při pěstování brambor. Budou představeny inovace připravené k uvedení na trh a produkty, které úspěšně prošly prvními praktickými testy. Kromě toho bude možné diskutovat s odborníky o budoucích technikách a řešeních. Těžištěm speciálu je automatické řízení strojních součástí až po autonomní pracovní stroje, jakož i software, který reguluje přenos dat do stroje nebo mezi stroji.
Speciál Meziplodiny a ozelenění v produkci brambor je určen všem pěstitelům brambor, kteří se zajímají o meziplodiny a jejich využití před sklizní brambor a po ní a hledají řešení, která jim umožní pěstovat brambory v souladu se SZP a nadále je ziskově využívat.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down