04.02.2022 | 04:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Unikátní produkty nejen pro rostliny

Společnost Envi Produkt dodává na trh přípravky výživy rostlin vyráběné ve spolupráci s firmou Envivia, s. r. o. Vedle složení a účinnosti je kladen u těchto produktů důraz také na ochranu životního prostředí a jednoduchost aplikace.

Vlajkovou lodí nabídky společnosti Envi Produkt je přípravek PROVEO star, kapalné listové hnojivo s unikátní kombinací kofaktorů metabolismu rostlin na bázi esenciálních aminokyselin a bakteriálních biopolymerů. Připravovanou novinkou pro rok 2022 je pak PROVEO mega, který doplní portfolio s důrazem na podporu půdní mykorhizy. Tento produkt aktuálně prochází registračním řízením Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského.

Společnost je také výhradním distributorem přípravků firmy HUMAC Czech, s. r. o., pro Českou republiku, které obsahují účinné přírodní látky s vysokou koncentrací huminových kyselin, získaných z oxihumolitu – leonarditu bez dalšího chemického zpracování. Určeny jsou pro aplikaci do půdy a v nejčistší formě i pro hospodářská zvířata.

Více informací k celému portfoliu společnosti Envi Produkt přináší článek publikovaný v únorovém vydání časopisu Úroda (2/2022).*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down