Půdu CHKO obhospodařují a obohacují

Společnost JAVORNÍK-CZ s. r. o. zahájila svou činnost v roce 1996 a zemědělsky podniká na katastrech Štítná nad Vláří, Brumov, Návojná, Popov a Kochavec. Lokalizace podniku v malebné podhorské oblasti Bílých Karpat na hranicích se Slovenskou republikou byla podnětem k tomu, aby byla zemědělská prvovýroba vykonávána ekologickým způsobem. Společnost hospodařící v nadmořské výšce od 320 do 820 metrů zvítězila loni v soutěži Zemědělec roku ve Zlínském kraji.

Ředitel podniku zdůraznil, že si svých pracovníků váží, protože jenom dobrý kolektiv je zárukou kvalitních výsledků firmy. Svým zaměstnancům, proto za dobře vykonanou práci mimo plat poskytuje další zvýhodnění jakými jsou závodní stravování, penzijní připojištění, další platy a také možnost regenerace ve vlastních relaxačních zařízeních.
Vedení, zejména Ing. Tománek se snaží podnik neustále inovovat a vymýšlet nové strategie pro jeho růst, což dokazuje i řada ocenění získaných za regionální potraviny ve Zlínském kraji nebo vítězství v soutěži Zemědělec roku 2011. Firma je příkladem promyšleného a úspěšného řízení s maximálním využitím specifických podmínek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *