20.05.2024 | 01:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nabízejí široké portfolio hnojiv

Široký sortiment hnojiv vystavovala na veletrhu Techagro firma GENEZIS TRADE SK – CZ s. r. o. Společnost je členem partnerské sítě Genezis a zabývá se prodejem hnojiv na území Slovenska a České republiky. Nabízí především dusíkatá hnojiva, ale v sortimentu má například i speciální produkty pro listovou výživu.

Z informací, které firma uvádí na svých stránkách, vyplývá, že má na Slovensku a v České republice výhradní zastoupení produktů maďarské společnosti Nitrogénművek Zrt. Ta byla založena v roce 1931, od roku 2002 je členem Bige Holding Group. Firma Nitrogénművek Zrt. Vyrábí ledek 27%, močovinu 46%, dusičnan amonný 34% či DAM 30%.

Běžná i speciální hnojiva

Hnojiva z nabídky si návštěvníci mohli prohlédnout přímo ve vzorkovníku v expozici. Společnost Genezis Trade SK – CZ připomíná, že DAM prodávají pod názvem Genezis Nirosol 30%. Kromě výše uvedených hnojiv má v sortimentu také Green Max, což je dusičnan amonný s dolomitem. Genezis ledek + S je pak dusičnan amonný s přidaným CaSO4.
V sektoru komplexních hnojiv má společnost v nabídce řadu NPK produktů s odlišným poměrem živin a v některých variantách i s mikroprvky. Nabízí také NP hnojiva s mikroprvky jako NP Starter a NP Gold – Mikrogranulát.
Široké spektrum produktů nabízí společnost v oblasti speciálních hnojiv Genezis. Jedná se o bezchlorová tekutá listová a granulovaná hnojiva. Obsahují základní živiny NPK, ale také stopové prvky (železo, měď, zinek, mangan, bór a molybden). Sortiment obsahuje i listová hnojiva určená speciálně pro obilniny, kukuřici, řepku či slunečnici. Řada hnojiv Genezis Mikromix je pak zaměřena na konkrétní mikroprvky, jak například železo, hořčík, mangan, zinek nebo měď a slouží k prevenci nebo řešení deficience konkrétních živin.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down