19.06.2014 | 08:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

MendelAgro v Žabčicích pořádané po páté

Polní den MendelAgro 2014, pořádaný každoročně v Žabčicích Agronomickou fakultou Mendelovy univerzity v Brně, se vydařil. Z původního přátelského setkávání a výměny zkušeností výzkumníků z oblasti rostlinné produkce se postupně stala významná událost, která je navštěvována pracovníky z univerzit, výzkumných ústavů a zemědělské praxe z celé České republiky i ze zahraničí. Velký zájem o tento polní den mají i absolventi brněnské univerzity.

Polní den MendelAgro, pořádaný Agronomickou a Zahradnickou fakultou Mendelovy univerzity v Brně (MENDELU) ve spolupráci se Školním zemědělským podnikem Žabčice, si za dobu své existence našel pevné místo v kalendáři nejednoho zemědělce. Také letošní ročník nabídl mnoho zajímavých informací, nových poznatků a inovací a v neposlední řadě i prostor pro odborné diskuse nad aktuálními problémy rostlinné výroby.

Širokému odbornému i laickému publiku byly pro tento účel k dispozici nejen akademičtí a výzkumní pracovníci z MENDELU, ale i zástupci spolupracujících výzkumných organizací a komerčních firem z oblasti rostlinné prvovýroby, distribuce agrochemikálií, osiv a zemědělské techniky.

V některém z dalších čísel týdeníku Zemědělec budou uvedeny výsledky z řady pokusů sledovaných na výzkumných parcelách ŠZP Žabčice.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down