Kvalita přípravků prověřená časem

Agrovita spol. s r.o. je společnost, která nabízí osvědčené přípravky na ochranu rostlin. Je to dceřinná společnost firmy Makhteshim Agan Industry nabízející postpatentová řešení v ochraně rostlin. Koncem loňského roku proběhlo již tradiční setkání s Agrovitou v Kurdějově na jižní Moravě, jehož cílem bylo informovat o změnách organizační struktury celé firmy nebo i o tom, že prochloraz byl zařazen na Annex 1 bez jakýchkoliv omezení v použití.

Ředitel Pavel Kratochvíl ve svém úvodním proslovu přiblížil přítomným změny organizační struktury v ČR a prozradil, že se do budoucna tým zaměstnanců rozšíří o regionálního manažera pro západní Čechy.
„Mění se struktura evropské organizace Makhteshim Agan Industry (MAI) z původního rozdělení na západ a východ, bude podle nového nastavení registrací rozdělení na severoevropský a jihoevropský region. Česká republika spadá do severoevropského regionu, jehož ředitelem je Bertrand Lombard,“ vysvětlil. Do tohoto regionu patří také Anglie, Německo, Skandinávie, Pobaltské republiky, Bělorusko, Polsko, Ukrajina, Maďarsko a Rusko. Jihoevropský region zahrnuje všechny firmy, které mají přístup k moři. Změna organizace nastala podle slov Pavla Kratochvíla od ledna letošního roku a současně s ní se mění také marketing a development.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *