Naše pole – příležitost k navázání spolupráce

Celostátní výstava Naše pole každoročně přiláká nejen množství zemědělských podnikatelů dychtících po novinkách v oboru, hojná bývá i účast laické veřejnosti. Samozřejmostí je participace všech významných dodavatelů zemědělských strojů a zařízení, stejně tak jako zástupců výzkumných a pokusnických společností, vysokých škol, ale i finančních institucí pomáhajících klientům nést břímě splátek pořízených investic.

Ne jinak tomu bude i letos 13. a 14. června. ČSOB Leasing, jako dlouholetý partner českých zemědělců, nebude chybět. Rádi bychom tímto pozvali naše stávající i potenciální klienty a dodavatele do společné expozice ČSOB, ČSOB Leasing, ČSOB Pojišťovny a ČSOB Factoring. Budete mít jedinečnou příležitost získat na jednom místě veškeré informace související s financováním, pojištěním i případnou dotační podporou vašeho podnikání! Co konkrétně můžeme čekat, jsme se zeptali Jana Kulhánka, ředitele týmu Řízení a rozvoj komodity stroje a zařízení ČSOB Leasing.

Můžete nám přiblížit nabídku ČSOB Leasing?

Rád bych na úvod řekl – jsme tady pro naše klienty a dodavatele, neostýchejte se přijít. Nemáte rádi formální prostředí finančních institucí? Obáváte se, že tomu, co vám říká finanční poradce, nebudete rozumět? Když se řekne ´dotace´, zježí se vám vlasy na hlavě? Přijďte k nám „na kus řeči“.

Naši obchodní zástupci i dotační poradci budou přítomni po celou dobu akce nejen na našem stánku, ale i v rámci expozic partnerských prodejců zemědělské techniky. Prodejce vám předvede přednosti daného stroje, akvizitor pro vás připraví finanční řešení na míru – namodeluje financování prostřednictvím různých produktů, s optimální výší akontace i splátek, představí výhodné značkové financování atd. Důležitý je pro nás lidský přístup.

Dotace dnes hýbou všemi obory, zemědělství nevyjímaje. Jakým způsobem klientovi pomůžete se získáním dotační podpory?

Zhruba od poloviny roku 2015 funguje Centrum dotačního poradenství ČSOB Leasing. Často se stává, že klient přijde k dodavateli s vizí koupě nového stroje, ale zároveň by si rád ověřil, zda by se část nákladů nedala uhradit z veřejných zdrojů. Ze zkušenosti víme, že pokud zákazník nepotřebuje stroj nutně ihned, snaží se všemi způsoby nějakých informací ohledně dotační podpory dopátrat. Proč tedy nenabídnout bezplatnou službu dotačního poradenství rovnou?

Zmínil jste značkové financování. Co přesně to znamená?

Značkové financování představuje úzkou spolupráci ČSOB Leasing s výrobci, dovozci a prodejci zemědělské techniky, zahrnující v současné době více než 30 značek. Výstupem vzájemné kooperace a přínosem pro klienta je výhodná úroková sazba docílená finanční dotací dovozce či výrobce příslušné značky.

Chystáte nějakou novinku pro rok 2017? Máte nějaké eso v rukávu?

ČSOB Leasing připravuje ve spolupráci s ČSOB a s ČSOB Pojišťovnou nový program AGRO 2017. Jedná se o komplexní finanční poradenství napříč skupinou ČSOB, jehož „vlajkovou lodí“ je již výše zmíněné značkové financování, doplněné komplexním poradenstvím v oblasti dotační politiky a pojišťovacími produkty s mnoha benefity pro zemědělské podnikatele. Tuto nabídku plánujeme ještě zatraktivnit prostřednictvím soutěže o hodnotné ceny. ❊

Ing. Pavlína Šiknerová,

ČSOB Leasing

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *