Naše pole podvanácté

V uplynulém týdnu, konkrétně ve čtvrtek a v pátek, proběhla v Nabočanech u Chrudimi celostátní přehlídka polních pokusů odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin. Při zahájení zemědělské výstavy Naše pole nemohl chybět Ing. Martin Sedláček, ředitel vydavatelství Profi Press s. r. o. Nechyběli však například ani zástupci Ministerstva zemědělství, Pardubického kraje, Agrání komory ČR a další.

Návštěvníci si mohli prohlédnout 28 expozic zástupců odrůd a dvanáct firem představilo strategie ochrany plodin pomocí nabízených pesticidů. Letos se konal již dvanáctý ročník výstavy Naše pole. Akce je pořádána jako dvoudenní a kromě majitelů a zástupců odrůd polních plodin zde vystavují i firmy obchodující s přípravky na ochranu a výživu rostlin a zemědělskou technikou.
Organizátorem akce je vydavatelství Profi Press, s. r. o. Spolupořadateli jsou Oseva Agri Chrudim, a.s. a šlechtitelské firmy Selgen, a.s. a Limagrain Central Europe Cereals, s. r. o., farma Kopista, AK Chrudim a Odborné učiliště a Praktická škola Chroustovice.
Akce proběhla pod záštitou ministra zemědělství a s podporou Pardubického kraje.

http://youtu.be/P7ySFCK0PsA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *