Nabízí novinky v rámci financování

Československá obchodní banka, a. s., zaměřuje svoji pozornost na sektor zemědělství. Také proto měla i na Techagru svoji expozici a představila stálým i budoucím klientům novinky ze svého portfolia. Zájemci získali informace o možnostech financování a pojištění zemědělské techniky a technologií produkty ČSOB, ČSOB Leasing, a. s., ČSOB Pojišťovny a ČSOB Factoringu.

„Kromě financování zemědělských strojů nabízíme odbornou podporu týkající se pojištění zemědělských i nezemědělských rizik ČSOB Pojišťovnou a v neposlední řadě i možnost řešení financování pohledávek prostřednictvím ČSOB Factoringu. Naši klienti na jednom místě získají komplexní informace o řešení jak finančních, tak pojistných potřeb,“ představil společnou expozici skupiny ČSOB Ing. Petr Kopeček, Ph.D., manažer skupiny ČSOB pro sektor zemědělství. Řekl, že informace mohli návštěvníci získat nejen v oblasti finančního, ale i dotačního poradenství v expozici ČSOB i přímo u partnerů a prodejců zemědělské techniky.

Více informací o Programu Agro 2016, novém Centrum dotačního poradenství a podpoře mladých farmářů se dozvíte z aktuálního čísla týdeníku Zemědělec (26 na straně 29).*

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *