Dostupnost a kvalita služeb

Součástí firmy B O R, s. r. o., se v uplynulých dvou letech stalo středisko Unhošť – Fialka a silo Noutonice. Rozšířily tak nabídku pro zemědělce ve Středočeském kraji v oblasti přípravků na ochranu rostlin, hnojiv, osiv a výkupu komodit. Navazující investice zlepšují nabízené služby a dále rozšiřují skladovací možnosti firmy v tomto regionu.

Firma B O R, s. r. o., působí na zemědělském trhu od roku 2013. Z původní malé firmy se postupem doby stal důležitý partner českých zemědělců, který svým zákazníkům nabízí kompletní dodávky pesticidů a hnojiv, zajišťuje vlastní výrobu a prodej osiv a vykupuje široký sortiment komodit. Ve středních Čechách došlo díky pořízení uvedených středisek k výraznému rozšíření nabízených služeb a jejich zkvalitnění.

Středisko Unhošť – Fialka

V oblasti agrochemikálií toto středisko úspěšně navazuje na tradici kvalitních služeb v oblasti ochrany rostlin, kterými se dlouhodobě zabývalo. Zajišťuje rychlou a spolehlivou logistiku v rámci celé republiky. Vedoucí oddělení pesticidů Ing. Lubomír Römer hodnotí vývoj služeb v regionu jako pozitivní: „V letošním roce došlo k maximálnímu využití stávajících skladových prostor pro agrochemikálie a dále k rozšíření skladového sortimentu u hnojiv a osiv. Díky tomu můžeme svým zákazníkům nabídnout možnost rychlého odběru pesticidů, hnojiv nebo sezónních osiv přímo ze skladu. Našim cílem je v plné sezóně maximální dostupnost našeho sortimentu pro každého zákazníka. Velmi dobře se také etabloval přípravek Rokohumin, listové hnojivo, které je exkluzivním produktem v nabídce naší firmy. V dalším roce počítáme s výstavbou nové haly, která umožní ještě lépe logisticky využít centrální postavení střediska.“

Noutonice

Pořízením sila v Noutonicích, které má skladovací kapacitu 10 tisíc tun, firma významně rozšířila svou nabídku služeb při výkupu zemědělských komodit v regionu. BOR, s. r. o., tím navázal na dlouhodobé zkušenosti se skladováním a úpravou komodit z ostatních středisek v rámci ČR. Letošní investice zde zvýšily skladovací kapacitu a umožnily finalizaci osiv vlastní výroby. Dále silo nabízí možnost moření osiv pro zákazníka formou služby. Do budoucna je připravena modernizace technického vybavení a další rozšiřování skladovacích kapacit. Firma B O R, s. r. o., každoročně rozšiřuje svou nabídku v oblasti zemědělství. Cílem je spokojený zákazník, který oceňuje finanční jistotu a zázemí silné společnosti a její zaměření na kvalitu.

Ing. Anna Poubová
B O R, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *